KONST / Litografier / Färglitografi 14632006
nr 1463 2006
Knut Swane
(f. 1951), Norge
"Abstract Painthing", -84. Ej Signerad. Färglitografi, bildmått: 59x86, yttermått inklusive ram: 75x102 cm, oramat löst blad
Knut Swane, svensk bildkonstnär född 1951.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 april 2022
kl 18:03:27
28/3 11:31:01
25 apr